CHKS, Klimatizace a chlazení Stiak

---


 Novomanželé Kaňkovský
Všechno co se týče obluhy, pohostinnosti, prostředí a výzdoby se všem moc líbilo.

 Novomanelé Jelínkovi - byli jsme se vším velmi spokojeni


  Novomanželé Šimkovi
-Děkujeme celému kolektivu penzionu Marek za výborně připravenou svatební hostinu,pohoštění ku příležitosti křtu naší dcery Kamilky a za další milá překvapení
Zkrátka si zasloužíte nejen ocenění,ale také doporučení a hlavně další návštívení

 Novomanželé Konopčíkovi - Rozsah poskytovaných služeb, prostředí, ochota peronálu předčila naše očekávání.Ceny byly odpovídající.Se vším jsme byli spokojeni, rád penzion Marek doporučím přátelům.Velmi oceňujeme soukromí, zahradu,... 

Novomanželé Chvátalovi - Byli jsme naprosto spokojeni,výborná komunikace, nádherně nazdobená svatební tabule, výborné jídlo...Prostě můžeme jedině doporučit.

Mirka Pavlíková - Já samozřejmě na Vás všude pěju jen a jen chválu. Cukroví, svíčková,, večeře byly protě perfektní a všem nám to moc chutnalo.Příjemné prostředí, příjemná obluha,možnost hostům promítnout video...
Nemám už víc co dodat :-)

 Novomanželé Svobodovi - moc velká spokojenost, jídlo velmi dobré, peronál velmi dobrý a šikovný

 Novomanželé Opálkovi - S penzionem Marek jsme byli nad míru spokojeni, nejen že měli vynikající jídlo, super obsluhu, dobrou DJ, ale také a hlavně byli stále všichni moc příjemni, ochotni se vším pomoci a zařídit i nemožné. Vpenzionu nám pomohli s přípravami, vytvořili nádhernou výzdobu a postaráno o nás bylo od příjezdu ze zámku až po snídani druhý den.V dnešní ekonomické době jme ocenili a mylím, že všichni ocení příjemné ceny při placení.

3.4.2010 Novomanželé Liškovi - Byli jsme se vším velice spokojeni.

Novomanželé Tomanovi - Velice spokojeni

 Novomanželé Korecký - dobrá obsluha, jídlo.Dodržení svatebních tradic.Pěkná výzdoba sálu.

 Naprostá spokojenost!!!Bezvadná domluva, vychází vstříc požadavkům, pomáhají, poradí, skvěle naorganizují, prostě jsou moc šikovní a spolehliví a hlavně oproti konkurenci výrazně levní!S  radostí se vším pomůžou.Moc příjemní lidé, kteřím záleží na štěstí a spokojenosti druhých v jejich velký den.

 Novomanželé Mátlovi - Svatba v Penzionu Marek v Hrbově je dle mé osobní zkušenosti skvělou svatbou. Velice moc bych chtěla poděkovat všem z tohoto penzionu, kteří se podíleli na přípravě naší svatby.Penzion nám zajišťoval v podstatě svatbu na klíč a není nic,co by se dalo vytknout. Cukroví i jídlo bylo výborné, dorty excelentní, výzdba kuzlující, všichni velice ochotní a vše bylo tak, jak jsem si představovala. Na vatbu vzpomínáme nejen já a můj manžel, ale i všichni naši hosté

 Andrea Říhová+David Svoboda - Byli jsme velmi spokojeni jak s výzdobou, jídlem i s obsluhou. Velkou výhodou byla přilehlá zahrada  a v patře pokoje, které jsme mohli užívat nebo tam i přespat. Příjemně nás překvapila i cena za celou vatbu, proto můžeme tento penzion vřele doporučit.


Ráda bych Vám poděkovala za zajištěný a hladký průběh svatebního dne ve Vilémovicích. Celý Váš tým pracoval ochotně a neúnavně až do ranních hodin, jídlo bylo výborné,taktěž obsluha. Myslím, že jste tak přispěli velkou měrou k opravdu krásnému zážitku, jakým byl svatební den naši dcery. Ješte jednou děkujeme a přejeme mnoho uspěšných akcí

 

 

S pozdravam Marcela a Jaroslav Novákovi. 
 


 

 Novomanželé Sobotkovi- Se všemi službami od Marků jsme byli velice spokojeni. 

Velice chválíme a děkujeme  za vzornou přípravu svatební hostiny  v penzionu Marek v Hrbově. Vše perfektně připravené dle našich představ. 

Personál ochotný, příjemný, vzorně se staral o všechny. 
Děkujeme vynikající kuchyni, hlavně raut ten nás hodně příjemně překvapil výbornými specialitami.Vše bylo prostě skvělé. Všichni byli spokojeni. 
Doporučujeme penzion Marek v Hrbově u Polné, každému, kdo neví kde si objednat svatební hostinu v příjemném prostředí s dobrou kuchyní a ochotným personálem. 

Eva a David Jihlava 

 

Děkujeme za veškeré vaše služby. Byli jsme spokojení s obsluhou, jídlem, krásnou dekorací, kterou jste zachránili nedostatky z květinářství :) a hlavně s pohodovým domácím prostředím hlavně také díky domácím mazlíčkům :)

I přesto, že jsme poskytli váš novomanželský apartmán našim přátelům z Rumunska, rádi jsme využili váš altánek k ranní siestě. Doufáme, že se u vás vydaří mnoho dalších svateb, stejně jako se vydařila ta naše.
  Přejeme hezký den Radek & Laura Žilkovi 


 

 Novomanželé Bártovi

chceme všem moc poděkovat za to, že jsme mohli ve Vašem penzionu v Hrbově uspořádat naši svatební hostinu.

Děkujeme za veškeré přípravy, krásně nazdobenou tabuli, milou obsluhu až do ranních hodin J , jídlo vynikající a dostačující, příjemné prostředí..........no prostě bez námitek. Nic bychom neměnili, klidně bychom si to u Vás zopakovali. J Přejeme mnoho takto úspěšných akcí.

Děkujeme.


Novomanželé Hladíkovi

ještě› jednou mockrát dě›kujeme, že jste nám s naším svatebnĂím dnem tolik pomohli!
Jídlo bylo výborné, výzdoba úžasná a holky příjemné!

Přejeme ať se Vám daří i nadále!!!
 
Martin a Andrea Jihlava

děkujeme za překrásnou výzdobu, výborné jídlo, milou obsluhu no prostě bylo to super!!!!!

můžeme jen a jen doporučit.

 

Novomanželé Pařízkovi

maximální spokojenost , výzdoba jídlo, personál, domácí prostředí vše na jedničku, všichni hosté si velice pochvalovali odpolední raut .

Děkujeme

 

 

CZplus – pečeť dlouhodobé spolupráce a kvality
Cookies