Rodinný Penzion Marek

Vítejte na stránkách Penzion Marek. Rodinný penzion a restaurace nacházející se 2 km od krásného města Polná v malé vesničce v samém srdci Vysočiny, na pomezí tří okresů Jihlava, Havlíčkův Brod a Žďár nad Sázavou. Tato výhodná poloha nám umožňuje uspokojit velké množství zákazníků, hledající útulné a klidné prostředí s dobrou dostupností.

Penzion Marek byl opětovně otevřen po kompletní rekonstrukci v roce 2008  majitelem s 20-ti letými zkušenostmi a praxí v oboru Hostinská činnost. Jedná se o stylovou, útulně vybavenou restauraci s venkovní terasou a zahradou s dětským hřištěm. Samozřejmostí je Wi-Fi.

Nabízíme kvalitní vždy čerstvou domácí kuchyni, kde si každý jistě vybere to své oblíbené - polévky, hotová jídla (PO-PÁ), minutky, grilované speciality aj.

Samozřejmostí je i bohatá nabídka nápojů - Starobrno 11°, exkluzivní káva, celoroční nabídka míchaných nápojů (Mojito, Pinacolada, Sex on the beach, ...).

Obslouží Vás příjemný a profesionální personál, který se pokusí splnit veškeré Vaše představy a požadavky na pohodové posezení

Zabýváme se pořádáním, celkovou realizací jak soukromých akcí (svatby, křtiny, oslavy narozenin,…), tak i firemních školení a schůzí.  Za tuto dobu naší existence se nám podařilo získat již mnoho spokojených zákazníků, kteří  využili nejen našich služeb restaurace, ale také cateringu. Zákazníci se nám také často vracejí ať už kvůli pomoci s dalšími akcemi nebo třeba jenom za posezením s přáteli v restauraci. V roce 2011 jsme nově otevřeli obchůdek se svatebními doplňky. Nyní můžeme nabídnout nejen vše potřebné na výzdobu jakéhokoli místa obřadu a hostiny, ale také kompletní výbavou doplňků pro nevěsty i družičky a mnoho dalšího.

Srdečně se těšíme na Vaši návštěvu a plně věříme, že budete od nás odcházet spokojení

S pozdravem a přáním hezkého dne

Eva Marková
Majitel

Vytvořeno v systému shopadmin® 2021 - 2023
TOPlist