Cateringové služby

Catering Marková vychází z letitého rodinného podnikání v oblasti pohostinství a ubytování. Provozujeme Penzion Marek, který se nachází v srdci kraje Vysočina, konkrétně v malebné vesničce Hrbov. Po letech zkušeností a získaných pozitivních ohlasech zákazníků jsme rozšířili podnikatelskou činnost na cateringové služby.

Realizujeme eventy na míru, umožňujeme pořádání firemních i privátních akcí v různých velikostech a ve specifickém stylu. Zajistíme občerstvení přesně podle vašich představ a preferencí. Společně detailně naplánujeme a zrealizujeme vaše zadání. Disponujeme maximální péčí o zákazníka, flexibilitou a kvalitou služeb. Vždy se snažíme vyhovět vašim představám, být férový a dodržet vámi stanovený finanční rozpočet.

Představujeme vám firmu Catering Marková, která disponuje obsáhlým cateringovým servisem s konceptem flexibilních a rozsáhlých služeb. Sestavíme vám na míru event ke každé příležitosti. Nabízíme catering pro slavnostní příležitosti, ale i pro soukromé, skromnější akce. Naše cateringové srdce vytváří jedinečný zážitek ke každé vaši příležitosti. Zajistíme občerstvení a profesionální služby k široké škále příležitostí, které znázorňují různé oslavy, svatební hostiny, firemní akce, vernisáže, zahradní slavnosti, grill party, opékání selátka a další.

Hlavní cíl naší firmy představuje realizaci akce na míru, kterou přizpůsobíme vašim představám a finančnímu rozpočtu. Vždy se snažíme o maximální péči o zákazníka, vyhovíme a přizpůsobíme jeho přání. Zajistíme kompletní servis od zajištění prostor pro event, přes občerstvení až po doprovodný program .

Rodinná firma Catering Marková vychází z letité tradice a obsáhlých zkušeností v oblasti cateringu a pohostinství. Naše standardy vychází z maximální péče o zákazníka a jeho požadovaných preferencí. Každou vaši slavnostní příležitost proměníme v nezapomenutelný a jedinečný zážitek. Nabízíme možnost uskutečnění akce v našem romantickém penzionu s rozmanitou zahradou ve vesničce Hrbov, nebo na Vámi vybraném místě. Vaše přání je naším rozkazem.

Kvalitní služby

Nabízíme kvalitní technickou a technologickou základnou, která zastává nejvyšší standardy. Zároveň spolupracujeme s prověřenými subdodavateli, kteří zastávají profesionální služby. Obsloužíme vás na vámi určeném místě, nebo nabízíme prostory našeho romantického penzionu v Hrbově.

Následující body znázorňují širokou škálu exkluzivních služeb, které vám nabízíme

  • Svatby na klíč
  • Narozeninové a jiné oslavy
  • Firemní eventy
  • Vernisáže
  • Zahradní slavnosti
  • Grill party
  • Zahradní slavnosti
  • Opékání prasete

Čerstvé občerstvení

Dodávané občerstvení zastává nejvyšší kvalitu, čerstvost a profesionální přípravu. Tým zkušených kuchařů a číšníků pro vás připravuje každý pokrm s maximální péčí a servíruje jej s láskou. Pokrmy vytváří tradiční česká kuchyně, ale i světově známé a proslulé pokrmy.

Samozřejmostí je poskytování různých sladkých pochutin a vybraných nápojů. Poskytované doplňující služby zastávají profesionální standardy a ochotný přístup obsluhy.

Vytvořeno v systému shopadmin® 2021 - 2024
TOPlist